Scholengemeenschap K.O.M.B.O.

Scholengemeenschap K.O.M.B.O.

Schoolbestuur Katholiek Onderwijs Mol vzw

Contact

Adres:
Jozef Calasanzstraat 2
2400 Mol

Telefoon:
014 32 18 56

E-mail:
contact@komvzw.be

Ondernemingsnummer:
0430.285.367

Medewerkers

Voorzitter

Naam:

Agnes Leysen

E-mail:

voorzitter@komvzw.be

Coördinerend directeur

Naam:

Els Coopmans

E-mail:

codi@komvzw.be

Administratie / Boekhouding

Naam:

Katrien Verachtert
Nathalie Potti
Annick Smets
Sonja Vermunt
Chris Van Hoof

E-mail:

katrien.verachtert@komvzw.be

nathalie.potti@komvzw.be

annick.smets@komvzw.be

sonja.vermunt@komvzw.be

chris.vanhoof@komvzw.be

Zorg+ Coördinatie

Naam:

Carolien Van Oerle

E-mail:

zorgplus@komvzw.be

Coördinerend preventieadviseur

Naam:

Chris Van der Veken

E-mail:

preventie@komvzw.be

Bouwcoördinatie

Naam:

Dirk Dekort

E-mail:

dirk.dekort@komvzw.be

Aanvangsbegeleiding

Naam:

Stijn Maes

Ilse Geerts

E-mail:

stijn.maes@komvzw.be

Ilse.geerts@komvzw.be

ICT-Coördinatie

Naam:

Luc Melis

Jan Dijckmans
Stephan Van Ingen

E-mail:

luc.melis@komvzw.be

jan.dijckmans@komvzw.be

stephan.vaningen@komvzw.be

Organisatie

VZW

Onze organisatie is een VZW, die werd opgericht in 1985. Momenteel telt de vzw 10 aangesloten scholen en is er sinds de schoolhervorming van 2003 ook een scholengemeenschap opgericht.

Scholengemeenschap

De scholengemeenschap K.O.M.B.O. werd opgericht in het schooljaar 2003-2004. Door deze scholengemeenschap op te richten beantwoorden we aan de vraag van het Ministerie van Onderwijs, die het basisonderwijs hervormde.

Raad van Bestuur

Naam:

Els Coopmans (coördinerend directeur)
Eric De Ridder
Anna Geerts (schatbewaarder)
Dirk Geerts
Agnes Leysen (voorzitter)
Jef Luyckx
Eddy Luysterborg
Ludo Pauwels (secretaris)
Frans Sannen
William Seymens
Kris Swinnen
Willy Vaes
Ivo Van de Broek

Herman Van Hoof

Afgevaardigd door:

vzw KOM
VLS Rozenberg
VBS Centrum - Balen
VBS Millekemol
vzw KOM
VBS Stapsteen
Expert
VBS De Toren
VBS Wezel 1
VKS De Tovertuin
VBS Klavertje 4
St.-Jan Berchmanscollege
VBS Wezel 2

Expert